50.Turīnas Mūzikas festivāls, Francija

14.-15.jūnijs, 2014

Kremerata Baltica sniegs vairākus koncertus 50.Turīnas Mūzikas festivāla ietvaros.

14.jūnijā Kremerata Baltica un Gidons Krēmers (vijole) uzstāsies “Grange De Meslay” koncertzālē, kur būs iespējams dzirdēt fragmentu izlasi no Kremerata Baltica albuma “The Art of Instrumentation: A Tribute to Glenn Gould”. Šis albums apkopo J.S.Baha darbus, kuru muzikālā interpretācija veidota, iespaidojoties no Glena Goulda, viena no 20.gs. atzītāko klasisko pianistu, attiecīgo skaņdarbu interpretācijām.

Vakara programā būs iespējams dzirdēt arī Filipa Glāsa Otro Vijoļkoncertu “The American Seasons”. Šis darbs tapis, iespaidojoties no A.Vivaldi “Četriem Gadalaikiem”, un ir īpašs ar to, ka “tas nesniedz klausītājam ne mazāko iespēju noteikt, kur Pavasaris, Vasara, Rudens vai Ziema varētu atskanēt šajā, jaunajā koncerta versijā. Šī ir interesanta, bet ne mokoša problēma klausītājiem.” /Filips Glāss/

15.jūnijā Kremerata Baltica uzstāsies kopā ar solistiem Gidonu Krēmeru (vijole), Yulianne Avdeeva (klavieres) un Andreju Puškarevu (vibrafons). Šo interpretu izpildījumā varēs dzirdēt F.Šūberta, V.A.Mocarta, F.Šopēna un A.Pjacollas darbus.

Lai uzzinātu vairāk par katru no koncertiem, spied šeit.